insan kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Roni Araştırma, büyüme ve değişimdeki öncülüğüne paralel olarak çağdaş insan kaynakları uygulamalarındaki tüm gelişmelerin takip edilmesi ve şirkete uyarlanmasına önem verir.

İşe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinlikler dışında, değerlerimizle doğru orantılı kişilik özelliklerine sahip olunmasıdır. Dürüst olmak, iş arkadaşlarını, kurumunu ve grubunu sahiplenmek, sonuç odaklı yaratıcı fikirler üretmek ve yenilikçi çözümler getirebilmek öncelikli değerlendirilen kriterlerdir.

Roni Araştırma’da Kariyer Yönetimi; çalışanların performans sistemi verileriyle bağlantılı olarak belirlenmesi ve mesleki bilgi, beceri ile kişisel gelişimlerinin desteklenerek üst kademelere yükselebilecek potansiyel adaylar haline getirilmesini hedeflemektedir.

İş başvurularınız için web sitemiz üzerinden cv'inizi oluşturabilir ya da [email protected] adresine özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

BAŞVURULAR

GİZLİ MÜŞTERİ BAŞVURU FORMU

Siz de "iyi bir gözlemciyim, detaycıyım, hafızama güveniyorum" diyorsanız ve alış veriş yapmak size eğlenceli geliyorsa projelerimizde görev almak için Gizli Müşteri Başvuru Formunu doldurun.

GİZLİ MÜŞTERİ KİMDİR?
ANKETÖR BAŞVURU FORMU

İnsanlarla iletişim kurmayı seven, ikna kabiliyeti kuvvetli, genç ve dinamik ruhlu biri iseniz, ofis ortamına ve zaman sınırlamasına bağlı kalmadan çalışmak istiyorsanız Anketör Başvuru Formunu doldurun.

ANKETÖR KİMDİR?
GRUP TOPLANTISI KATILIMCI BAŞVURU FORMU

Piyasaya yeni çıkan ürünler ilginizi mi çekiyor?
Marka algısı yüksek bir insan mısınız? O zaman gelin kullandığınız ürünler ve tüketim alışkanlıklarınızla ilgili sizinle sohbet edelim. Hem keyifli vakit geçirmek hem de çeşitli hediyeler kazanmak için Grup Toplantısı Katılımcı Başvuru Formu’nu doldurun.

GRUP TOPLANTISI NEDİR?